Skip to main content
 

Twoje własne centrum Łodzi

Serce miasta, serce aglomeracji. Wodna 17 BOHO to element kompleksu o charakterze destinations realizowany w samym centrum Łodzi. Inwestycja zaoferuje kameralne sąsiedztwo oraz spokój, ale jednocześnie także  dostęp do wszystkich zalet śródmiejskiego życia.

Wodna 17 – inwestycja w sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi

Wystarczy kilkuminutowy spacer i można cieszyć się urokami najdłuższej w Europie ulicy handlowej czyli popularnej wśród łodzian – „Pietryny”. Piotrkowska to przede wszystkim niezliczone bary, restauracje, kawiarnie, kluby, lokale usługowe – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Odkryj zalety lokalizacji inwestycji Wodna 17 BOHO

Komunikacja

Liczne linie autobusowe i tramwajowe w bezpośrednim sąsiedztwie projektu Wodna 17 BOHO są gwarancją szybkiego dojazdu w najdalsze zakątki łódzkiej aglomeracji. Osiedle powstaje także kilka kroków od dworca Łódź-Fabryczna, z którego wygodnie można podróżować w dowolnym kierunku naszego kraju.

Zieleń

Miłośnicy spędzania czasu wolnego na łonie natury docenią bliskie położenie od ulicy Wodnej atrakcyjnych terenów zielonych: Parku Źródliska, Palmiarni Ogrodu Botanicznego, Parku 3 Maja, Parku im. Henryka Sienkiewicza.

Kultura i sztuka

Mieszkając w projekcie Wodna 17 BOHO można na co dzień chłonąć kulturę pełnymi garściami. Pobliskie Muzeum Kinematografii, Fabryka Sztuki, Multikino, Kino Charlie, Miejska Galeria Sztuki, Scena Monopolis, a także kompleks EC1 Łódź dostarczają wrażeń związanych z gwiazdami dużego ekranu, fabryczną historią miasta oraz jego włókienniczą przeszłością.

Edukacja

Łódź to potężny ośrodek akademicki. Mieszkając przy Wodnej, w centrum miasta, nie traci się czasu na karkołomne dojazdy m.in. do renomowanej i znanej na cały świat Szkoły Filmowej. Aby trafić na zajęcia wystarczy 10-minutowy spacer. Niewiele dalej jest na Uniwersytet Medyczny czy wydziały Uniwersytetu Łódzkiego.